تبلیغات
khabarhay jazab - عکس و خبر های داغ از بازیگران و هنرمندان
khabarhay jazab
lahazate zendegi ba vojoode talkhi ha hamishe zibast

عکس و خبر های داغ از بازیگران و هنرمندان

نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1389   04:56 ب.ظ

نسرین مقانلو و پسرانشدقایقی را همراه می شویم با نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون و پسرانش.نسرین مقانلو در حال حاضر مشغول بازی در سریال اینجا تهران است می باشد.
خانم مقانلو در حال حاضر مشغول بازی در چه فیلمی هستید؟
نسرین مقانلو:فعلا سریال قلب یخی هستش که مدتی است در نمایش خانگی عرضه شده است و همچنین مشغول بازی در سریال جدید شبکه تهران با نام اینجا تهران است می باشم.
معلوم است پر کار هستید,آیا مشکلی در زندگی شخصی با این همه فعالیت هنری پیش نمی آید؟
نسرین مقانلو:نه چه مشکلی باید پیش بیاد.خدا را شکر برنامه کاری را طوری تنظیم کرده ام که هم می توانم به خانواده ام برسم و هم به تصویربرداری سریال ها.
آیا تا الان فرزندانتان از شما خواسته اند که از بازیگر خداحافظی کنید؟
نسرین مقانلو:پسر بزرگم نه ولی پسر کوچکم برخی مواقع می گوید مامان بازیگری را ول کن و بیا کارگردانی کن و ما تهیه کننده فیلم می شویم(با خنده).خدا را شکر تا الان پسرانم با این موضوع که من بازیگر هستم مشکلی نداشته اند.
آیا از وضعیت درسی فرزندانتان با خبر هستید؟
نسرین مقانلو:بله,اولین چیزی که برایم در زندگی مهم است اینکه از وضعیت خانواده ام باخبر باشم.من همیشه وضعیت درسی پسرانم را چک می کنم و باید بگم که پسرانم در مدرسه ممتاز هستند.
آیا دوست دارند در آینده همانند شما بازیگر شوند؟
نسرین مقانلو:پسر کوچکم بعضی وقت ها می گوید می خواهد تهیه کننده شود,ولی مانده ام با کدام پول می خواهد تهیه کننده شود(با خنده) اما پسر بزرگم به هنر و بازیگری زیاد فکر نمی کند و بیشتر فکر تحصیلات و مهندس شدن می باشد.
شما آنها را به بازیگری تشویق نمی کنید؟
نسرین مقانلو:من هیچوقت به آنها نمی گویم که باید چه شغلی را انتخاب کنند.یا اینکه آنها را به بازیگری دعوت کنم.هر چی که خودشون علاقه دارند را می توانند انتخاب کنند و در همان کار موفق شوند.

بهاره رهنما و دخترش

بهاره رهنما این روزها یکی از بازیگران پر کار سینمای ایران می باشد که در فیلم های کمدی حضور خوبی داشته است.از این رو شما را به خواندن مصاحبه با بهاره رهنما و دخترش پریا قاسم خانی دعوت می کنیم.
آیا فعالیت های زیادی هنری,به خصوص سینما,در زندگی شما تاثیر بدی گذاشته است؟
بهاره رهنما:نه اینطور فکر نمی کنم.اگر با برنامه ریزی دقیق بخواهیم کاری را پیش ببریم فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد,من برای زندگی شخصی ام و کار های هنری ام برنامه ریزی دقیقی دارم.
خانم قاسم خانی آیا از اینکه مادرتان بازیگر است ناراضی هستید؟
پریا قاسم خانی:نه اتفاقا مادرم را تشویق می کنم که به فعالیتش ادامه بدهد و من به عنوان طرفدارش همیشه برای دیدن فیلم جدیدش به سینما می روم ولی از شایعاتی که بعضی وقت ها برای بازیگران پخش می شود ناراضی هستم.مدتی پیش برای مادرم خبرهایی گفته شده بود که خودم شوکه شده بودم.
دوست دارید به گذشته برگردید,زمانی که هم سن دخترتون بودید؟
بهاره رهنما:از یک جهت آره و از یک جهت نه.اگر بخواهم به دوران شور و هیجان آن دوران فکر کنم,زمانی که به مدرسه می رفتیم یا اینکه با دوستانم در خانه بازی می کردیم,دوست دارم به آن دوران برگردم.ولی اگر بخواهم به سختی هایی که در آن دوران داشتم فکر کنم دوست ندارم به آن زمان برگردم.
خانم قاسم خانی دوست دارید همانند مادرتان بازیگر شوید؟
پریا قاسم خانی:فعلا به این موضوع فکر نکردم.چون بازیگری سختی های زیادی دارد,شاید در آینده به این مضوع فکر کنم ولی الان بیشتر به فکر درس هستم تا بازیگری.
اگر روزی پریا بخواهد بازیگر شود به او کمک می کنید؟
بهاره رهنما:بله حتما.اگر با علاقه بخواهد وارد عره بازیگری شود حتما به او کمک می کنم ولی اگر فقط برای شهرت می خواهد بازیگر شود هرگز کمک نمی کنم(با خنده).
در حال حاضر مشغول بازی در چه فیلمی هستید؟
بهاره رهنما:فعلا در حال بازی در فیلم سینمایی ما سه نفر هستم و چند پروژه دیگر هم پیشنهاد داده شده است که فعلا بررسی دقیق نکرده ام.
 

شیرین بینا و دخترش
به سراغ شیرین بینا بازیگر خوب سینما و تلویزیون ایران که این روزها مشغول بازی در چند مجموعه تلویزیونی می باشند می رویم تا ببینیم خانم بینا همانند دخترش در گذشته در درس های مدرسه فعال بوده است یا خیر.
خانم بینا از دوران مدرسه چه خاطره ای در ذهن شما مانده است؟
شیرین بینا:خاطره جذابی که از دوران مدرسه در ذهن من همیشه مانده است که معمولا با شاگرد کناری دوست می شدیم و زمانی که معلم درس می داد,چون نمی توانستیم با هم صحبت کنیم,گوشه کتاب ها برای هم می نوشتیم و حرفهایمان را اینطوری به گوش هم می رساندیم و حالا که به آن فکر می کنم,احساس خوبی به من دست می دهد و برایم تبدیل به یک خاطره به یاد ماندنی شده است.
پس فکر می کنم شاگرد شلوغی هم بودید,درسته؟
شیرین بینا:نه(با خنده),خوب هر شاگردی در مدرسه شلوغی های خودش را دارد و زمانی جالب هستش که نامه می دهند و باید اولیا به مدرسه بروند,وای چه شود(با خنده).
فکر می کنید کتاب های درسی امروزه همانند قبل خاطره ساز هستند؟
شیرین بینا:فرزندان ما هنوز هم در این سال ها همان قصه های پرخاطره زمان مدرسه مادرها را در کتاب های درسی شان دارند.همه ما از زمان مدرسه تصمیم کبری و چوپان دروغگو را به یاد می آوریم.این قصه ها تا امروز و فرداها همراه بچه ها هستند.تنها شاید به نسبت تغییر بعضی از متون درسی,قصه های جدیدی برای بچه ها نوشته شده تا آنها هم مثل مادرهای خود این قصه ها را تا زمان فرزندانشان ببرند و برایشان ایجاد خاطره کنند.
دخترتون هم  از قصه های کتاب های درسی خاطره دارد؟
شیرین بینا:دخترم پریناز با اینکه چندین سال پس از من به مدرسه رفته,هنوز هم داستان های زمان مدرسه ما مثل دهقان فداکار و تصمیم کبری را دوست دارد و از آن خاطره دارد.حتی به خاطر دارم چند سال پیش وقتی فریدون حسن پور فیلم این قصه را ساخت,پریناز با ذوق و شوق آن را تماشا می کرد.فکر می کنم امروزه زمانی که بچه ها به سن 17 و 18 سالگی می رسند دوران تحصیل برای آنها جذابیت خاصی داشته باشد ولی ناگهان استرس کنکور و سخت گیری های بی مورد این دوران را برای بچه ها زجر آور می کنند.باید با روش های خاص خود با بچه ها رفتار کنیم تا بتوانند بدون هیچگونه زجر و ناراحتی این دوران را با خاطرات شیرین سپری کنند و به تحصیلات خود ادامه بدهند.
آیا شما در گذشته همانند دخترتون خوب درس می خواندید یا نه؟
شیرین بینا:تقریبا آره,ما آن زمان درس را می گذاشتیم شب امتحان و آن شب آنقدر درس می خواندیم تا نمره بالایی بگیریم(با خنده).

سپند امیر سلیمانی و همسرش

به سراغ سپند امیر سلیمانی و همسرش مارال آراسته بازیگر جوان سینما و تلویزیون می رویم که این روزها مشغول بازی در سریال خوش نشین ها می باشد.

با همسرتون چطور آشنا شدید؟
سپند امیر سلیمانی:ما در یک جمع دوستانه به واسطه دو نفر از دوستان قدیمی معرفی شدیم و از آنجا آشنایی ما شروع شد که نزدیک به 4 سال پیش بود.آن موقع سریال نرگس,هر شب پخش می شد و مارال هم همه قسمت های آن را دنبال می کرد.وقتی که برای اولین بار همدیگر را دیدیم او مرا نشناخت,طوری که مجبور شدم به او توضیح بدهم که من نقش همان دامادی را بازی می کنم که...و آنجا بود که او تازه متوجه شد که من هم یکی از بازیگران آن سریال روتین هستم.این موضوع یکی از خاطرات شیرین روزهای اول آشنایی مان شد.بعد از آن هم این آشنایی ادامه پیدا کرد و بعد از گذشت مدتی,زمانی که احساس کردیم از هم شناخت کافی بدست آورده ایم و می توانیم با زندگی در کنار هم خوشبخت باشیم.البته از همان روز های اول آشنایی موضوع ازدواج را با هم مطرح نکردیم اما بعد که روز به روز شناختمان از هم بیشتر شد و تقریبا 2 سال از آشنایی مان می گذشت تصمیم گرفتیم آینده مان را در کنار هم و با هم بسازیم و زندگی مشترکمان را با شناخت و علاقه آغاز کردیم.
فکر می کنید از همه نظر مثل هم هستید؟
سپند امیر سلیمانی:بله,روحیات ما خیلی به هم شبیه است و مواقعی که کنار هم هستیم خیلی کم پیش می آید حوصله مان سر برود یا حرفی برای گفتن نداشته باشیم.همیشه از کنار هم بودن لذت می بردیم و با شوخی ها و بگو بخندها بهترین لحظه ها را با هم داریم.هم من و هم مارال اهل فیلم دیدن هستیم و هر دو سریع با محیط اطرافمان ارتباط برقرار می کنیم.البته با هم تضادهایی هم داریم,مثلاوقتی می خواهیم وسیله ای بخریم,شاید اصلا نظراتمان با هم یکسان نباشد اما سعی می کنیم با کنار آمدن سلیقه هایمان را به هم نزدیک کنیم تا به یک مورد مشترک برسیم که نامش را بگذاریم تفاهم.
آیا خانواده همسرتون در مورد ازدواج سختگیری هم کردند؟
سپند امیر سلیمانی:توقعات ما از همدیگر خیلی منطقی بود و اینگونه نبود که مثلا خانواده مارال عروسی در فلان هتل معروف را بخواهند و مهریه سنگین و....حتی روز قبل از عقد بود که متوجه شدیم هنوز در مورد  مهریه صحبت نکرده ایم و مقدار آن را تعیین نکرده ایم و از آنجایی که عشق و علاقه میان ما از روی منطق بود وقتی میزان آن را از مارال پرسیدم,متوجه شدم که واقعا دوست داشتن باقی می ماند نه پول یا رقم های سرسام آور مهریه و با مهریه ای که خودش خواست و من هم موافقت کردم که تعداد آن فقط 7 سکه بهار آزادی بود.
سپند شریک خوبی در زندگی هستش؟
مارال آراسته:یادم هست وقتی با سپند آشنا شدم تازه پدرم را از دست داده بودم.آن روزها(مثل الان)احساس می کردم که می توانم به سپند تکیه کنم و از کنار او بودن احساس آرامش می کردم.به نظر من همه چیزهای خوب دنیا در وجود سپند جمع شده و کل این ها برای من یک انتخاب ایده آل بود که توانستم به او به چشم یک شریک زندگی نگاه کنم.ما در خیلی از چیزها مثل هم هستیم و کم پیش می آید از هم ناراحت شویم که همه این ها به خاطر درک متقابل است و اینکه عشق و علاقه میان ما از روی عقل و منطق بود,نه احساسات زودگذر چون با هم قرار گذاشتیم که همیشه همدیگر را خوشحال کنیم.
 

همراه با افسانه پاکرو و عبادت با خداافسانه پاکرو بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران همانند دیگر بازیگران کشور در زمان مشخص با خدای خود عبادت می کند و از دید او همین عبادات باعث موفقیت وی شده است.
پاکرو در این مورد می گوید:من همشه سعی کرده ام نماز اول وقت را بخونم چون آرامش خاصی را به من می دهد و پس از آن متوجه شده ام که تمرکز بهتری دارم,از این رو توصیه می کنم که برای آرامش و عبادت با خدا نماز را اول وقت بخوانیم.
افسانه پاکرو که تابستان امسال در سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان با نام در مسیر زاینده رود حضور داشت,در مورد این سوال که آیا سال آینده هم در سریال های ماه رمضان حضور دارد پاسخ داد:من خیلی دوست دارم که سریال با حال و هوای ماه رمضان متناسب باشد اما در مسیر زاینده رود کمی متفاوت بود,اگر سال آینده سریالی که متناسب با ماه مبارک رمضان ساخته شود و به من پیشنهاد بدهند حتما بازی خواهم کرد.
 

سیروان خسروی و کریم باقری و احسان خواجه امیری

کریم باقری برای اولین در سریال در مسیر زاینده رود بازی کرد و سیروان خسروی برای اولین بار در مقابل دوربین فیلم سوت پایان قرار گرفت و احسان خواجه امیری هم خواننده محبوب سریال های تلویزیونی می باشد,شما را به خواندن این مصاحبه سینمایی دعوت می کنیم.
آقای خسروی بازی در سوت پایان چطور بود؟
سیروان خسروی:یک تجربه خوبی بود و یک نقش کوتاهی داشتم ولی واقعا بازیگری سخت هستش و کار هرکس نیست.تمام بازیگران این فیلم مطرح بودند و خوشحالم دقایق کوتاهی را در کنار آنها بودم.
شما با آقای خواجه امیری هم در تنظیم آهنگ ها همکاری دارید؟
سیروان خسروی:بله قطعه اول از آلبوم یه خاطره از فردای آقای خواجه امیری را من تنظیم کرده ام.
آقای خواجه امیری چه اتفاقی باعث شد که این قطعه توسط سیروان ساخته شود؟
احسان خواجه امیری:دلیلش این است که سیروان کارش را خیلی خوب بلد است و من تنظیم هایش را خیلی دوست دارم.تصمیم گرفتم که قطعه ای از آلبوم را سیروان تنظیم کند و با او تماس گرفتم و این پیشنهاد را مطرح کردم و سیروان با وجود اینکه خیلی سرش شلوغ بود اما این کار را انجام داد.
خواندن برای سریال های تلویزیونی چطور هستش؟
احسان خواجه امیری:ببینید من برای زیبا شدن یک تیتراژ سریال خیلی تلاش می کنم تا کیفیت مطلوب را بدست آورم,شاید اینطور بگم 24 ساعت در استودیویی که در منزل دارم کار می کنم تا به نتیجه نهایی برسم.از این رو فکر می کنم خواندن برای سریال های تلویزیونی خیلی مشکل باشد.
آقای باقری آیا با بازی در در مسیر زاینده رود قصد دارید وارد عرصه بازیگری شوید؟

کریم باقری:نه اصلا اینطور نیست,آقای کاشانی از من خواستند که در سریال در مسیر زانیده رود حضور داشته باشم و چون این کار فرهنگی بود قبول کردم.در این سریال خودم بودم و نقش خاصی را بازی نکردم.زیرا اساسا اعتقاد دارم هر کسی را بهر کاری ساختند و کار من فوتبال است و نباید در کار هنر دخالت کنم و اصلا نمی خواهم بازیگر شوم.
آیا آهنگ های آقای خواجه امیری را گوش داده اید؟
کریم باقری:بله,کارهای احسان خواجه امیری را دوست دارم و همیشه در ماشین به موزیک های او گوش می دهم,به نظر من صدای او بی نظیر است و معتقدم با افزایش سنش صدایش بهتر هم می شود.من اغلب کارهای قدیمی را گوش می دهم و تمام سی دی های ایرج پدر احسان را هم دارم.عاشق صدای پدرش هستم.

افتتاحیه فروشگاه لباس ستاره اسکندری

گزارش تصویری از افتتاحیه فروشگاه لباس ستاره اسکندری با حضور:لاله اسکندری , ستاره اسکندری , شیما وحدتی , منوچهر شجاع و مریم باقری.


پشت صحنه فیلم سینمایی عروسک

گزارش تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی عروسک با بازی:لیلا اوتادی,حسام نواب صفوی,بهاره رهنما,بهنوش بختیاری,علیرضا خمسه,ثریا قاسمی و الهه حصاری.

پشت صحنه فیلم زنان ونوسی,مردان مریخی

زارش تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی زنان ونوسی,مردان مریخی با بازی:امین حیایی,شیلا خداداد,بهاره رهنما,سحر زکریا,اکرم محمدی و امیر حسین رستمی.
 پشت صحنه فیلم پسر آسمانی

گزارش تصویری از پشت صحنه فیلم پسر آسمانی با بازی:حدیث فولادوند,علی صادقی,علی عزیزی,یوسف صیادی,شیما اسدی,پوریا ساکی و مهدیه توکلی.

 

بازی تیم والیبال هنرمندان با حضور محمدرضا گلزار

گزارش تصویری از بازی تیم والیبال هنرمندان با حضور:محمدرضا گلزار,کیانوش عیاری,فرشید فهیم,حمید خندان,حمید طالب زاده,مرتضی کاظمی و....


بازیگران سن پطرزبورگ در باشگاه بیلیارد

سیاوش خیرابی در رستوران

بهنوش بختیاری و مادرش

کامران تفتی و کیوان تفتی دو برادر هنرمند============================================================

توصیف مرگ از دیدگاه هنرمندان


 

مهرانه مهین ترابی
مرگ لحظه ای ناگزیر در زندگی هر موجود زنده ای است فقط کاش همیشه قدر یکدیگر را بدانیم و می خواهم طوری بمیرم که کسی کینه ای از من به دل نداشته باشد.

 


پوریا پورسرخمی خواهم لحظه ای این اتفاق برایم بیفتد که وقتی به پشت سرم نگاه می کنم کاری نکرده باشم که از انجامش پشیمان و شرمنده باشم.

 


مهناز افشاردلم نمی خواهد خفه شوم یا در آب غرق شوم مرگ هر چه با آرامش و بی سر و صداتر باشد بهتر است.


 


اردلان شجاع کاوهبه قول شاعر نمی دانم پس از مرگم چه خواهد شد اما دوست داشتم نوع مردنم را می دانستم تا خودم را آماده کنم.


 


فلامک جنیدیفقط مریض نباشم و در بستر بیماری نمیرم کافی است.

 


یوسف تیموریکاش جوری بمیرم که همه بگویند حیف شد که مرد نه اینکه راحت شدیم یا مثلاً از دستش خلاص شدیم و این جور حرف ها.


 


نیما مسیحاخیلی خوب است که آرام بمیرم مثلاً در خواب و … امیدوارم آن لحظه خدا از من راضی باشد.


 


و شعری از زنده یاد فریدون مشیریچرا از مرگ می ترسید ؟

چرا زین خواب جان آرام شیرین روی گردانید ؟
چرا آغوش گرم مرگ را افسانه می دانید ؟

مپندارید بوم ناامیدی باز
به بام خاطر من میکند پرواز

مپندارید جام جانم از اندوه لبریز است
مگویید این سخن تلخ و غم انگیز است

مگر می، این چراغ بزم جان مستی نمی آرد
مگر این می پرستی ها و مستی ها

برای یک نفس آسودگی از رنج هستی نیست ؟
مگر افیون افسونکار

نهال بیخودی را در زمین جان نمی کارد
مگر دنبال آرامش نمی گردید

چرا از مرگ می ترسید ؟

کجا آرامشی از مرگ خوشتر کس تواند دید
می و افیون فریبی تیز بال وتند پروازند

اگر درمان اندوهند
خماری جانگزا دارند

نمی بخشند جان خسته را آرامش جاوید
خوش آن مستی که هوشیاری نمیبیند

چرا از مرگ می ترسید ؟
چرا آغوش گرم مرگ را افسانه میدانید ؟

بهشت جاودان آنجاست
گر آن خواب ابد در بستر گلوی مرگ مهربان آنجاست

سکوت جاودانی پاسدار شهر خاموشی است
همه ذرات هستی محو در رویای بیرنگ فراموشی است

نه فریادی، نه آهنگی، نه آوایی
نه دیروزی، نه امروزی، نه فردایی

جهان آرام و جان آرام
زمان در خواب بی فرجام

خوش آن خوابی که بیداری نمیبیند !
سر از بالین اندوه گران خویش بردارید

در این دنیا که هر جا هر که را زر در ترازو زور در بازوست
جهان را دست این نامردم صد رنگ بسپارید

که کام از یکدگر گیرند و خون یکدگر ریزند
درین غوغا فرو مانند و غوغا ها بر انگیزند

سر از بالین اندوه گران خویش بردارید !
همه بر آستان مرگ راحت سر فرود آرید

چرا آغوش گرم مرگ را افسانه میدانید ؟
چرا زین خواب جان آرام شیرین روی گردانید ؟

چرا از مرگ می ترسید ؟نوشته شده توسط:farid yari
نظرات() buy levitra 20 mg
پنجشنبه 19 مهر 1397 05:04 ب.ظ

Incredible many of amazing facts.
levitra generic levitra buy levitra 20 mg generic levitra levitra 10 mg kopen buy levitra generic levitra prices buy levitra generic levitra prices buy levitra generic
Cialis canada
سه شنبه 10 مهر 1397 09:38 ق.ظ

Many thanks, Quite a lot of info.

cialis 5 effetti collaterali generic cialis with dapoxetine cialis kamagra levitra where do you buy cialis generic cialis soft gels precios cialis peru cialis canadian drugs cialis 20mg prix en pharmacie click here to buy cialis cialis 5 effetti collaterali
buy cialis online cheap
یکشنبه 8 مهر 1397 05:51 ق.ظ

Wonderful information. Thanks.
canadian cialis cialis prezzo al pubblico cialis ahumada generic cialis at the pharmacy cialis online buying cialis on internet enter site natural cialis effetti del cialis 200 cialis coupon cialis generic
canadian pharmacy online
شنبه 31 شهریور 1397 07:35 ب.ظ

You actually expressed that superbly.
best canadian pharmacy pharmacy canadian drug store best canadian mail order pharmacies aarp recommended canadian online pharmacies canada pharmaceuticals online canada online pharmacies canadian discount pharmacies in canada online pharmacies india canada online pharmacies legitimate
http://viagrayosale.com/
سه شنبه 27 شهریور 1397 05:55 ب.ظ

You actually suggested it effectively!
cialis generique online prescriptions cialis cialis tablets for sale we use it cialis online store wow cialis tadalafil 100mg cialis preise schweiz cialis 20mg prix en pharmacie buy generic cialis cialis generika cialis patent expiration
http://eddrugsgeneric.com/
پنجشنبه 15 شهریور 1397 06:54 ق.ظ

You've made your point.
cialis 5mg billiger cialis savings card buy cheap cialis in uk generic cialis pro cialis from canada estudios de cialis genricos prix de cialis click now cialis from canada cialis 30 day trial coupon acheter cialis kamagra
canadianpharmacytousa.com
سه شنبه 13 شهریور 1397 10:46 ب.ظ

With thanks! Wonderful stuff.
canada vagra pharmacy near me online pharmacies of canada northwest pharmacy canada no 1 canadian pharcharmy online canada drugs online north west pharmacy canada drugs for sale usa canadian viagra canadian medications list
buy real viagra cheap
سه شنبه 13 شهریور 1397 05:44 ق.ظ

You reported that very well.
buy sildenafil uk usa viagra online order viagra online without prescription how to find viagra can u buy viagra online where to buy viagra cheap cheap viagra pharmacy sildenafil generic uk buy generic viagra online cheap order sildenafil
cialisonla.com
دوشنبه 12 شهریور 1397 03:56 ق.ظ

Point well applied.!
cialis pills cialis dosage amounts buy cialis online nz chinese cialis 50 mg buy cialis online buy cialis uk no prescription buy cialis online cialis wir preise cialis prices in england acheter du cialis a geneve
viagravonline.com
یکشنبه 11 شهریور 1397 02:11 ب.ظ

Fantastic facts. Thank you.
cialis australia org acquistare cialis internet cialis bula cialis online deutschland cialis canada on line side effects of cialis i recommend cialis generico generico cialis mexico cialis for sale south africa acheter cialis kamagra
viabiovit.com/online-pharmacy-order.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:09 ق.ظ

Thanks a lot! I like it!
where can u buy viagra where do you buy viagra buy viagra uk online cheap viagra with prescription buy viagra from canada how to get viagra prescription online buying viagra from canada order viagra uk buy genuine viagra online online viagra prescription
cialis for sale south africa
دوشنبه 22 مرداد 1397 04:08 ب.ظ

Thanks! Helpful information.
cialis sicuro in linea where do you buy cialis cialis uk next day venta cialis en espaa order a sample of cialis cialis kaufen wo cialis kaufen wo cialis mit grapefruitsaft cialis canada on line miglior cialis generico
Cialis 20 mg
دوشنبه 7 خرداد 1397 04:51 ق.ظ

Awesome content. Cheers!
cialis sale online side effects for cialis get cheap cialis cialis 20mg where do you buy cialis cialis 5mg billiger cialis generico en mexico how much does a cialis cost usa cialis online comprar cialis 10 espa241a
Viagra 20 mg
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 08:31 ق.ظ

Seriously tons of useful data!
buying online viagra order pharmacy online buy viagra uk cheap viagra generic online pharmacy sildenafil sildenafil online buy viagra can i buy viagra without prescription buy viagra from canada buy viagra online india viagra cheap online uk
Online cialis
شنبه 18 فروردین 1397 12:11 ق.ظ

Cheers, Plenty of write ups.

cialis generique 5 mg legalidad de comprar cialis click here cialis daily uk cialis name brand cheap generic cialis soft gels cialis generic availability 200 cialis coupon calis order cialis from india precios cialis peru
Buy generic cialis
جمعه 3 فروردین 1397 10:15 ب.ظ

Wow quite a lot of very good knowledge!
cialis dose 30mg cialis pills in singapore cialis farmacias guadalajara cialis cipla best buy discount cialis cialis official site are there generic cialis prices on cialis 10 mg canada discount drugs cialis cialis 100mg suppliers
Buy cialis
دوشنبه 28 اسفند 1396 03:56 ق.ظ

Regards. A lot of facts!

cialis 5 mg scheda tecnica rx cialis para comprar cialis tadalafil when can i take another cialis cialis 200 dollar savings card cialis flussig cialis 100mg suppliers low dose cialis blood pressure are there generic cialis cialis cost
http://leta7whitley.exteen.com/
شنبه 31 تیر 1396 09:37 ب.ظ
Hey very interesting blog!
How does Achilles tendonitis occur?
شنبه 24 تیر 1396 01:30 ب.ظ
Excellent blog here! Also your web site loads up fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my web site loaded up as quickly as yours lol
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 09:52 ب.ظ
It's actually a great and useful piece of info. I'm
happy that you just shared this helpful information with us.
Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.
لیلا
دوشنبه 23 آذر 1394 01:53 ب.ظ
سلام
فاطمه
شنبه 18 مهر 1394 04:11 ب.ظ
poi
مهسا علیخانی
دوشنبه 19 خرداد 1393 12:39 ب.ظ
می خواستم بدونم پوریا پورسرخ زن داره یا مجرده؟
درسا
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 02:59 ب.ظ
خبرا تکراری بودن
مهشید
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 02:58 ب.ظ
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بوددددددددددددددددددددد مطلب و یا عکس از مهرداد صدیقیان هم بزنید ممنون
رضا
چهارشنبه 22 شهریور 1391 12:25 ب.ظ
خبر داغ برای دوستداران ادبیات: بهروز حاجیان پس از چهار روز بستری در بیمارستان از یک خودکشی جان سالم به در برد. گویا این نویسنده در اعتراض به .... در تاریخ 12/6/91 دست به خودکشی زده بود که با انتقال سریع ایشان به بیمارستان فردوس زندگی به ایشان باز گردانده شد.

موفق و پیروز باشید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آخرین پستها

عکسهایی از جزیره مائوئی زیباترین جزیره جهان دوشنبه 15 آبان 1391
10 نابغه برتر جهان شنبه 13 آبان 1391
طراحی بسیار واقعی و زیبا با مداد پنجشنبه 11 آبان 1391
تک عکسهای زیبا از هنرمندان ایرانی‌ چهارشنبه 26 مهر 1391
کدام شخصیت‌ها برای ازدواج به درد هم می‌خورند؟ شنبه 22 مهر 1391
خالکوبی های شگفت انگیز 3 بعدی جمعه 21 مهر 1391
تکرار عکسهای خاطره انگیز کودکی و جوانی پنجشنبه 20 مهر 1391
نقش زیبایی ظاهری در پایداری یک ازدواج! دوشنبه 17 مهر 1391
نقاشی های 3 بعدی زیبا و دیدنی یکشنبه 16 مهر 1391
آیا معنی زیبای ماه های ایرانی را می دانید؟! شنبه 15 مهر 1391
گران ترین هتل های ایران را بشناسید جمعه 14 مهر 1391
۱۰ تا از ابر خودروهای نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۲ پنجشنبه 13 مهر 1391
7 عادت غذایی غلط که باید آنها را ترک کنید چهارشنبه 5 مهر 1391
معروفترین خلافکاران اعدام شده در تاریخ ایران شنبه 1 مهر 1391
جملات الهام بخش برای زندگی جمعه 31 شهریور 1391
۹ نکته زندگی که منجر به خوشبختی می‌شود یکشنبه 26 شهریور 1391
تابلوهای ممنوعه زنان در ایران امروز جمعه 24 شهریور 1391
رموز موفقیت - آنتونی رابینز سه شنبه 14 شهریور 1391
10 وضعیت خطرناک برای انتخاب همسر شنبه 17 تیر 1391
جملات الهام بخش برای زندگی سه شنبه 16 خرداد 1391
10 اختراع درخشان سال 2011 چهارشنبه 7 دی 1390
bahale چهارشنبه 7 دی 1390
ضایعترین خواننده های ایرانی – حتما ببینید ( آخر خنده ) پنجشنبه 17 آذر 1390
عکسهای عروسی اندی با شینی جمعه 4 آذر 1390
بغل کردن به صورت شرعی میسر شد !! + عکس یکشنبه 8 آبان 1390
رکورد شکنی کوتاه ترین مانتو توسط یک دختر ایرانی + عکس دوشنبه 2 آبان 1390
عکسهای زیبا از بیتا بیگی بازیگر سریال سقوط آزاد پنجشنبه 28 مهر 1390
عکس لو رفته الناز شاکردوست! یکشنبه 24 مهر 1390
ستایش خانوم خودتی ؟!! چهارشنبه 20 مهر 1390
تصاویری از یک سرویس بهداشتی متفاوت! شنبه 2 مهر 1390
لیست آخرین پستها